Google Seo

google seoGoogle seo (Arama Motorları Optimizasyonu)

Arama Motorlar uyumluluğu “Google SEO” yaptığımız işlerde olmazsa olmaz önceliğimizdir. Yaptığımız web siteleri arama motorlarında ön plana çıkmalı ki müşterilerimiz web sitelerinden gereken verimi alabilsinler

Kavuniçi olarak hazırladığımız tüm web sitelerinde arama motorları ile uyuma azami özen gösteririz.
Uygun anahtar sözcükler seçmek ve doğru tanımlamalar yapmak, sitenizi güncel tutmak arama motorlarında ve rakiplerinize göre avantajlı duruma gelmek için çok önemlidir.
Hazırladığımız web sitenin arama motorlarındaki başarımını artırmak amacı ile sitenin arama motorları ile olan ilişkisini düzenli aralıklar ile kontrol eder, ve gerekli düzenlemeleri yaparız.
Müşterilerimizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasının sebebi budur.

Google SEO Nedir?

Google SEO Hizmetleri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); Web sitenizin içeriğindeki kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgular sonucunda üst sıralarda yer almak amacı ile yapılan çalışmadır.

SEO hizmeti sayesinde sitenizin içeriğindeki kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgular sonucunda üst sıralarda yer alarak daha çok tanınır bir firma olabilir ve daha çok ziyaretçiye sahip olabilirsiniz. Müşterileriniz için yenilikçi çözümler üretiyorsanız ve bunları tanıtmakta sıkıntı yaşıyorsanız size özel SEO hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

SEO hizmetlerinde öncelikli olarak sitenizin ve rakiplerinizin analizini yapıyoruz. SEO hizmetinde en önemli noktalardan biri analizdir. Analiz doğrultusunda yapılan SEO çalışmaları her zaman sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Analiz kadar önemli diğer bir nokta da izlemedir. Yapılan izlemeler sonucunda sitenizin durumu görülerek gerekli durumlarda üzerinde düzenlemeler yapılır.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Google SEO yani Google Optimizasyonu sitenizin ziyaretçi sayısını yüz binlere çıkartır. Google arama motorunda 1. sayfada çıkmak için gerekli optimizasyonların yapılması gerekir. Seo danışmanlığında güvenilir hizmet almak ve Google’da ilk sayfada yer bulmak için doğru yerdesiniz.

Google Reklamları ile SEO Hizmetinin Farkı Nedir?

Google reklamlarında ödediğiniz ücret doğrultusunda sitenize, hesabınızda yer alan tutar karşılığı ziyaretçi girişini sağlarsınız. SEO hizmetinde ise sitenizde yer alan hatalar düzeltilerek ve gerekli çalışmalar yapılarak sizin için önemli kelime ya da kelimelerde devamlı olarak ziyaretçi sayınızın artması sağlanır. SEO hizmetleri, Google reklamlarına göre daha ucuz ve uzun vadede daha faydalı bir çözümdür.

SEO Hizmetini Kime Yaptırmalıyım?

SEO hizmetini alanında uzman kişilere yaptırmanız gerekir. Alanında uzman olmayan kişilere yaptırdığınız çalışmalar sitenizin arama motorlarında düşüşler yaşamasına hatta arama motorlarından tamamen yok olmasına neden olabilir.

Kavuniçi Web Tasarım