WEB HOSTING

WEB HOSTING – WEB SİTESİ BARINDIRMA

WEB HOSTING

WEB HOSTING

İşe başladığımız ilk yıllarda web hosting (barındırma) çok önemli bir hizmetti ve müşterilerimizin  yurt içi ve  yurt dışı firmalarıyla yaşadıkları sorunlarından dolayı kendi  sunucularımızı İstanbul Altunizade de kurduk.

Böylece tüm müşterilerimiz  web sayfalarında ve web hosting barındırma hizmetlerinde oluşabilecek sorunlara karşı sadece firmamızla iletişime geçerek sorunlarına çözüm bulmuşlardır.

Ancak değişen teknolojiler, trendler ve devlet politikaları doğrultusunda ülkemizde web barındırma hizmeti vermek (özel durumlar dışında) maliyeti yüksek ve performansı düşük hale gelmiştir, bizde tüm dünyadaki diğer firmalar gibi web hosting (barındırma) hizmelerimiz için dünyadaki global   servisleri kullanmaya başladık.

İşte tam bu anda sizin için yaptığımız, sizin adınıza aldığımız web hosting (barındırma) hizmetinizi takip etmek ve web hosting (barındırma) hizmetimiz süresince sorunsuz bir süreç geçirerek web sayfanızın hep yayında kalmasını sağlamak olmakta.

Dünyada web hosting barındırma firmalarını devamlı takip ederek ve karşılaştırıyor ve sizin için en uygun olanı seçerek yaptığımız işin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Web hosting (barındırma) firması seçerken önem verdiğimiz en önemli özelliklerin başında güvenlik ve yedekleme gelmekte, firma seçerken bütün bu kriterleri göz önünde tutarak web sayfanızın Hacklenmeye ve silinmeye karşıda önlemini almış oluyoruz.

Ancak sitenizin güveliği ve sürdürülebilirliği için bütün bu yapılanlar bizim için yinede yeterli değil,

Tüm yaptığımız işleri aynı zamanda ofisimizde kendi bilgisayarlarımıza düzenli olarak yedekliyoruz ve bilgisayarlarımızı da harici ortamlara haftada 2 defa yedekliyor tüm verilerinizin web hosting barındırma hizmetinde barındırdığınız web sayfası uygulama her ne varsa güvende olmasını sağlıyoruz.

Sizin için yaptığımız  tercihlerimizde sizin ekonominizi düşündüğümüz kadar  hız performansı ve  dosya kapasitesi limitini de çok önemsiyoruz, müşterilerimiz için web hosting (barındırma) daki genel tercihimiz özel durumlar dışında sınırsız hız ve kapasiteden yana olmaktadır.

Tüm sunucularımızın yazlımları düzenli olarak güncellenmekte ve güvenlik kontrolları düzenli olarak yapılmaktadır.

Kavuniçi Web daima firmanızın yada şahsınızın internetteki prestiji için maksimum doğru çabayı göstererek, internetteki prestij ve değerinizi arttırır.

10 yıllı aşan sürdürdüğümüz  meslek hayatımızda ihtiyaçlarınız için daima yanınızdayız, Kavuniçi Web’e güvenebilirsiniz.

WEB HOSTING

1000 kadar web sitesi barındırıldı

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%98,5 ORANINDA MEMNUNİYET

SÜREKLİLİK

%99,8 Sunucularımız hep yayında

GÜVENİLİR

12 Yıldır kesintisiz hizmet