WEB TASARIM

web tasarımWEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, W3 uluslararası standartlara uygun siteler tasarlıyoruz.

 

WEB TASARIM YAPTIRMAK GEREKLİ Mİ?

Evet! web tasarım kurumunuzun ya da şahsınızın sanal ortamdaki kimliğidir. Günümüzde her üç kişiden birinin akıllı telefona sahip olduğunu düşünürsek, neredeyse tüm araştırmaların, alışverişlerin, irtibatın ve etkileşimin internet üzerinden yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Web tasarım, kurumunuzun daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlayıp tanınırlığınızı arttırmaktadır. Ayrıca sektörünüz hakkında araştırma yapılırken sizin de vitrine çıkmış olmanız bu sektörde bilindik firmalardan biri haline gelmenizi sağlar. Projelendirmesi iyi yapılmış bir internet sitesi de diğer site sahibi firmaların önüne geçmenizi sağlar.

 

WEB TASARIM YAPARSAK İNSANLAR GELİR Mİ?

En gelişmiş web tasarım dahi kimse ziyaret etmediği taktirde başarısız kalacaktır. Bu nedenle biz alıcıları, müşterilerimizin sitelerine götürmek ve bundan daha önemlisi onların tekrar gelmelerini sağlamak için strateji ve taktikler geliştiriyoruz.

Müşteri ilişkilerini geliştirip, markalar geliştiriyoruz ve interaktif pazarda en son eğilimleri gözlemliyoruz.

Ve başarımızı müşterilerimiz için yaptığımız yatırımların sağlam bir şekilde bize geri dönmesini baz alarak ölçmekteyiz.

Pazarlama hizmetleri: Sosyal medya, Online medya (planlama ve yapılaşma), E-mail ile pazarlama, Stratejik ilişkiler, Sponsorluklar, Üyelik programları, Halkla ilişkiler, Site kayıtları, Marka geliştirme…

 

WEB TASARIM YAPTIRMAK NE KAZANDIRIR?

  • Firmalar web tasarım yaptırarak coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır.
  • Web Tasarım yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur.
  • Firmalar web tasarım yaptırarak yenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir
  • Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler.
  • E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır.
  • Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.
  • Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz

 

NASIL YAPIYORUZ?

Her şey bir bardak çay ile başlıyor,

Öncelikle karşılıklı oturup konuşuyor ve birbirimizi anlıyor ve doğru iletişim kuruyoruz, siz doğru anlamak ilk hedefimiz.

Sizi ve ne yapmak istediğinizi anladıktan sonra sizin için araştırma yapmaya başlıyoruz, rakiplerinizi, potansiyel müşteri kaynaklarını, sosyal medyadaki durumunuzu ve kurumsal yaklaşımlarınızı.

Sonrasında öneri beğeni ve eleştirilerimizi size iletiyoruz, çünkü yapacağız web sitesi ile sizin hayallerinizin ve hatta bizim sizin için ürettiğimiz hayallerimizin örtüşmesi gerekiyor.

Web tasarım süreci başlıyor, kısa bir süre sonra ilk taslakları yine beraber çay içerken değerlendiriyor oluyoruz, tepkinize bakıp ona göre yol alıyoruz,

Bütün bunları yaparken mevcut müşteri profilinizin ve olmasını istediğiniz müşteri profilinizin eğilimlerini asla göz ardı etmiyoruz.

 

SONUÇ

Sizin, bizim ve müşterilerinizin beğendiği, kullanımı kolay, ihtiyaçlara cevap veren, günümüz teknolojilerine uygun, bilgisayar ve mobil cihazlarla uyumlu, estetik pratik ve fonsiyonel harika bir web sitesine sahip oluyorsunuz.

 

SONRASINDA

Web tasarım yapmakla işimiz bitmiyor, devam eden süreçte web sayfanızın arama motorları ve sosyal medyadaki konumunu iyileştirmek için süreç devam ediyor, siz bizi seviyorsunuz bizde sizi, arkadaş oluyoruz.

İlişkimiz hiç bitmiyor….

Kavuniçi Web